Akce 50 let Porsche 911 v Norimberku

Odpovědět
muf
Kontaktovat uživatele:

Akce 50 let Porsche 911 v Norimberku

Příspěvek od muf » pon črc 15, 2013 12:40 pm

Tak jak se vám akce líbila?
Tady jsem hodil pár fotek na rajče

http://muf911.rajce.idnes.cz/50_Jahre_P ... _Norimberk

Já celkově víkend hodnotím pozitivně. Houf poršat za sebou v koloně na dálnici byl velice působivý! Přes relativně málo předem přihlášených aut jich nakonec dorazilo přes 20.
Počasí ideální.
Některá poršata, co jsme viděli na místě, byla skutečně parádní. Prostor, kde se akce konala, hodnotím jako velmi zajímavé místo. Bratwurst a pivo super. Možná mi připadalo, že pro návštěvníky setkání bylo docela málo akce, ale vydrželi jsme až do příjezdu aut z okružní jízdy a pár z nich bylo moc pěkných. Dokonce jsem si všiml i jedné české posádky na 997.

Zbytek víkendu jsme zůstali v Německu a užili si to perfektně, zajeli jsme do Ambergu, ke kaolinovým dolům, na inline bruslařskou stezku u hranic atd.

Ferdinand
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ferdinand » pon črc 15, 2013 4:14 pm

Já jsem byl také překvapen a potěšen tak velkou českou účastí. Navíc jsem v areálu i okolo něho viděl další česká poršata, takže účast z Čech byla opravdu hojná. Potěšilo mne, že jsem se tam opět setkal i s kolegou Ivanem Benčíkem, který žije ve Francii a loni byl na jarním srazu v Českém Krumlově. Pokud jste si tam všimli červené 911 s koženým futrálem na čumáku proti mouchám, tak to bylo jeho auto.
Já jsem musel odjet již po poledni, neboť jsem ještě vezl syna na dovolenou. Přesto, že jsem se nedočkal příjezdu většiny Porsche z výletu, tak se mi akce moc líbila a vyrovnala mi hladinu poršáckého červencového absťáku. Jenom jsem tam očekával více krámků s náhradními díly a suvenýry na Porsche, jako jsou na Retro Classics.
Naštěstí v sobotu dělají "108" Porsche sraz v Čáslavi, takže tam také na skok zaletím a podívám se pro změnu na "vodníky" od Porsche.

gilles

Příspěvek od gilles » stř črc 17, 2013 7:36 pm

Děkujeme za fotky z akce Mufe.Prostě paráda. :wink:

muf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od muf » ned črc 21, 2013 9:24 pm

Díky Milane za uveřejnění článku na tvém webu. Je tě chci upozornit, že ta Soft window Targa, kterou jsi obdivoval, je fantazií majitele. To béžové auto je skutečně moc pěkný kousek, modelově ale už ze 70. Let a z fabriky vyjelo se skleněným zadním oknem. Soft window se děaly jen prvních pár let a to jen dokud byl krátký rozvor (pozorně si prohlídni fotky, kde je víčko zadní torzky, jak daleko je od lemu blatníku).
Nicméně ještě jednou opakuju, to auto bylo nádherný a navíc to bylo eSko

Odpovědět